niedziela, 13 listopada 2011

11.11.11 - Dzień Niepodległości

Na początek bardzo przepraszam za długą nieobecność, ale choroba plus kilka innych spraw trzymało mnie daleko od blogowego świata. Ale teraz już jestem i będę pisać regularnie. Mam już dla Was przygotowanych kilka recenzji kosmetyków, do pokazania kilka nowych zdobyczy a także ciekawe przepisy kulinarne czy recenzje książek, wszystkiego po trochu ;) Udało mi się już ze wszystkim ogarnąć i mam nadzieję znów gościć tutaj systematycznie! Dzisiaj, tak na rozgrzanie, mam dla Was kilka zdjęć z gdyńskiej parady z okazji Dnia Niepodległości.


Marszałek Piłsudski oczywiście rozpoczynał paradę!
Mój Wojak co prawda akurat jest na urlopie, ale prawda, że nasze polskie wojsko coś w sobie ma? :PNiezależnie od epoki i kroju munduru, wojska wiedzą jak się prezentować ;)Mali harcerze byli przeuroczy!


Jako że uwielbiam podczas fotografowania wyszukiwać ciekawych detali i tym razem nie mogło się bez tego obejść!Koniec parady na Skwerze Kościuszki w Gdyni.


I choć trochę patriotycznie ja w ten już chłodny, ale na szczęście słoneczny dzień ;) 


W takich dniach jak ten jestem dumna z tego, że jestem Polką!

Do usłyszenia wkrótce! ;*

4 komentarze:

  1. Myślę, że ten rozjaśniacz nie powinien zrobić ci krzywdy, możesz zobaczyć pod tym linkiem jak on działa na moje włosy http://pat18s.blogspot.com/2011/11/efekty-dziaania-sprayu-rozswietlajacego.html :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne fotki, masz "dobre oko" :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń