czwartek, 20 sierpnia 2015

„Widok z nieba” Clara SanchezJak to jest być znaną modelką? Czy życie takiej osoby jest proste, cudowne, z drobnymi tylko, codziennymi, problemami, z którymi zmierzyć musi się każdy z nas? Wszystko wskazuje na to, że tak. Życie głównej bohaterki „Widoku z nieba” jest właśnie takie – perfekcyjne. Ma dobrych przyjaciół, kochającego mężczyznę, udane i satysfakcjonujące życie zawodowe. Ale czy na pewno?
Pewnego dnia, gdzieś wysoko między chmurami, Patricia, nasza bohaterka, usłyszała, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo! Ktoś nie życzy jej wcale dobrze i może to być bardzo szkodliwe w skutkach. Kobieta postanawia temu przeciwdziałać i analizuje po kolei każdą osobę w swoim życiu. Czy każdy przyjaciel jest nim naprawdę? Czy może im ufać? A co z rodziną? Ukochanym? Czy wszyscy chcą jej szczęścia, tak jak wcześniej jej się zdawało? Czy sielanka naprawdę istnieje?
 

Książka ta to psychologiczna analiza życia bohaterki. Dziewczyna została postawiona w sytuacji, w której musiała zmierzyć się z otaczającą ją rzeczywistością by przekonać się, kto rzeczywiście jest po jej stronie, a kto tylko udaje. Przyjemna lektura na letnie popołudnia na plaży czy w trasie. Szybko się czyta i wraz z Patricią odkrywa prawdę o życiu modelki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz