niedziela, 18 grudnia 2011

Świąteczne dekoracje

Wiem, że ostatnio pojawia się u mnie mało notek kosmetycznych, ale obiecuję, że jak tylko wrócę pod koniec roku do domu to i takowe się tu pojawią. W tej chwili jest to po prostu niesamowicie utrudnione. W każdym razie strasznie lubię czytać Wasze notki o dekoracjach świątecznych dlatego i ja postanowiłam taką przygotować. Przed wyjazdem zdążyłam zrobić kilka zdjęć w pokoju i choć nie przedstawiają wszystkich moich ozdób to pokazują ogólny zamysł moich dekoracji. Ostrzegam – będzie dość dziecinnie ;) Jednak większość figurek mam jeszcze z lat dzieciństwa i wiem, że choćbym nie wiem ile razy się przeprowadzała, kartony z nimi zawsze pójdą ze mną. Dla mnie to one są oznaką świąt i tworzą ich klimat! No to zaczynamy ;)

Szkoda, że w tym roku nie ma śniegu, też bym sobie chętnie poszalała na sankach/ nartach/ oponach itd. Zimowe szaleństwa.


Jedne z moich ulubionych bałwanków, zakochane na ławeczce ;)


Piernikowy domek, oczywiście wszystko otulone watowym śniegiem.


I jeszcze trochę:W całości parapet prezentuje się następująco


Pod lampą również zawisł sobie bałwanek, który przy zapalonym świetle pięknie się mieni. Jako, że na święta wyjeżdżałam w tym roku zrezygnowałam z jemioły, ale jak widać wymyśliłam coś innego.


Natomiast wieczorem okno prezentuje się zupełnie inaczej i to wtedy lubię je najbardziej!


Szybki wyjazd wiązał się z tym, że i prezenty musiałam wcześniej spakować. Na szczęście kupowałam upominki już od września, dlatego teraz wystarczyło tylko wszystko pięknie spakować i ułożyć dla każdego pod moją miniaturową choinką ;)


Zachęcam wszystkich, którzy jeszcze nie pokazali swoich ozdób by to uczynili. Strasznie lubię czytać notki o Waszych dekoracjach i świątecznych przyzwyczajeniach. Moje może i są dziecinne, ale strasznie je lubię i nie ma takiej opcji, bym miała je zmienić ;)

Ciao!

3 komentarze:

  1. Super... Okno prezentuje się rewelacyjnie. Zainspirowałaś mnie do tego żeby tez przyozdobić moje okno światełkami :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To się ciesze ;) Ja uwielbiam spędzać wieczory przy tak oświetlonym oknie! ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. piękne dekoracje, ja też uwielbiam takie wieczory sama mam lampki w oknie :D

    OdpowiedzUsuń